Kaski Poc – niezawodna ochrona przy sportach ekstremalnych


Jeśli uprawiasz sport ekstremalny, potrzebujesz kasku – to już na pewno wiesz. Odpowiednie nakrycie głowy to niezbędna ochrona która może nawet uratować Ci życie. Nie warto więc na niej oszczędzać. Które kaski są najwytrzymalsze? Jaki kask jest odpowiedni do narciarstwa a który do jazdy na rowerze?

Wybór kasku

Jeśli szukasz kasku, który będzie doskonałą ochroną podczas uprawiania wymagającego sportu, warto przyjrzeć się ofercie marki Poc. Kaski tej firmy bowiem wykonane są z materiałów, które skutecznie pochłoną energię uderzenia podczas kolizji. Ponadto posiadają specjalne systemy wentylacji, które nie pozwolą, byś odczuwał dyskomfort podczas swoich ulubionej aktywności fizycznej

Jeśli chodzi o dostępne modele, możesz wybierać spomiędzy tych przeznaczonych do jazdy na nartach, oraz tych do kolarstwa. Kask narciarski Poc zapewniają pełną ochronę – z przodu i z tyłu głowy. Twój mózg nie jest zatem narażony na wstrząsy.

Ponadto zintegrowany system słuchawkowy umożliwia bezproblemowy odbierania połączeń w czasie aktywności na świeżym powietrzu. Kaski rowerowe Poc to z kolei konstrukcje z daszkiem, przydatnym podczas jazdy w pełnym słońcu. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów z obu tych kategorii produktów do ochrony głowy.

Poc – kask do zadań specjalnych

Zastosowana w kaskach Poc powłoka PC Shell, to niezwykle wytrzymała konstrukcja. Jej odporność kasków potwierdzona jest licznymi certyfikatami profesjonalnymi. Na wszystkie kaski producent udziela dwuletniej gwarancji.

Bez obaw – po włożeniu kasków tej marki bez wątpienia będziesz bezpieczny!

Kaski narciarskie POC dostępne na stronie KrakowSport.pl.