Kiedy najlepiej kupić pokrowiec narciarski?


Zakup pokrowca na narty nie jest jakąś znaczącą inwestycją. Produkt ten – ze względu na swoją specyfikę – powinien przede wszystkim chronić swoją skądinąd delikatną zawartość. Wszystkie pozostałe funkcje to tylko dodatek, za który płaci się odpowiednio duże pieniądze. Kiedy zatem warto je wydać?

Zakup w sezonie?

Pokrowiec na narty najlepiej kupić na długo przed początkiem sezonu narciarskiego. Kupowanie wybranego modelu na ostatnią chwilę wiąże się z koniecznością wydania znacznie większej kwoty pieniędzy. Poza tym tuż przed sezonem (lub w sezonie) może zabraknąć na rynku najbardziej wartościowych modeli, których nabycie – znacznie wcześniej – nie byłoby żadnym problemem. Kupowanie pokrowców w sezonie ma jedną, istotną zaletę. Jest nią dostępność wielu punktów sprzedaży, które w okresie zimowym funkcjonują również jako punkty stacjonarne.

Mija sezon, pojawiają się przeceny

Zakup pokrowca na narty najlepiej odłożyć na okres tuż po sezonie. Zasada ta dotyczy zakupu nie tyle samych pokrowców, co raczej ogółu sprzętu narciarskiego. Większość sprzedawców chce tuż po sezonie sprzedać swój towar na granicy opłacalności, by zwyczajnie zrobić miejsce dla nowych modeli. Poza tym pojawiają się tu bardzo korzystne opcje outletów i innych rabatów, z których można skorzystać nawet podczas zakupów stacjonarnych.

Podsumowanie

Zakup pokrowców na narty jest najbardziej opłacalny wiosną i latem. Jeśli jednak szuka się produktów „na już”, np. po nieoczekiwanym zniszczeniu poprzedniego pokrowca, jedynym rozwiązaniem pozostaje jesień i zima.

Pokrowce na narty można zakupić na KrakowSport.pl.