Detoks organizmu

Detoksykacja organizmu polega na wspomożenie funkcji wątroby. Bardzo pomocny będzie w tym preparat złożony z wielu ziół, czyli liv 52 himalaya. Zioła wchodzące w skład suplementu są ukierunkowane na przywrócenie funkcji wątroby poprzez regenerację jej komórek i ochronę przed toksynami.

Dla kogo liv 52

Suplement jest zalecany w trakcie i po przebytej kuracji sterydowej. Regeneruje i chroni komórki wątroby. Z tego względu jest wskazane, aby był przyjmowany przez sportowców stosujących sterydy anaboliczne i osoby, które nadużywają alkohol.

Ponadto stosuje się go wspomagająco w terapii marskości wątroby i w celu usprawnienia procesów trawienia. Liv 52 powinien być przyjmowany dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Przy takim stosowaniu nie powinny wystąpić działania niepożądane.

Skład liv 52 himalaya

W skład suplementu wchodzi kompozycja ziołowa wywodząca się z indyjskiej medycyny naturalnej. Kompozycja ma za zadanie oczyszczenie organizmu z toksyn. W efekcie człowiek ma osiągnąć idealną równowagę organizmu. Jest to możliwe dzięki zadbaniu o wszystkie aspekty zdrowotne, czyli zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe.

Ta mieszanka starannie dobranych ziół nadaje się dla osób mających styczność z substancjami toksycznymi i niedbającymi o zdrowe odżywianie.

Więcej na https://swiatsupli.pl/regeneracja-watroby/suplement-prozdrowotny-himalaya-liv-52-100-tab