3 gadżety, które zwiększą komfort jazdy na rowerze

bagażnik Thule

Podróżowanie rowerem jest bardzo przyjemne i jest to jedna z ulubionych rozrywek Polaków. Nie ma co się temu dziwić, bo czas spędzony na rodzinnych przejażdżkach scala rodzinę. Oczywiście, jest to też forma dbania o siebie oraz gubienia dodatkowych kilogramów. Istnieje też spora grupa ludzi, która podróżuje rowerem do pracy, w celu ominięcia korków, szczególnie w większych miastach. Mamy 3 propozycje, dzięki którym komfort jazdy będzie o wiele większy. Zapraszamy do naszego artykułu.

Bagażnik rowerowy

Bagażnik rowerowy świetnie sprawdzi się w przypadku większych wypadów poza miasto bądź też rodzinnych przejażdżek. Do takiego bagażnika można schować wiele rzeczy i np. jest możliwe zorganizowanie pikniku dla większego grona osób. Bagażniki rowerowe Thule są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu komfort jazdy na rowerze jest nienaruszony. Bagażnik Thule to produkt, który z pewnością warto kupić.

bagażnik Thule

Uchwyt do telefonu

Praktycznie każdy z nas już dziś korzysta z telefonu i nie są to czasy, które kojarzą się tylko i wyłącznie z wysyłaniem sms-ów i dzwonieniem. Telefon dziś ma tyle funkcji, że praktycznie jest traktowany jako niezbędnik. Niestety, podczas podróży rowerem bardzo trudno jest o to, żeby z niego skorzystać, a dzięki uchwytowi na rower staje się to jak najbardziej realne.

Chwyty rowerowe

Zdarza się, że długim podróżom towarzyszy ból oraz nieprzyjemne uczucia związane z rękami, nogami czy pupą. Posiadanie chwytów rowerowych da rowerzyście ukojenie i ergonomiczny chwyt sprawi, że komfort z jazdy będzie o wiele większy.