Akcesoria, które pokocha każdy mały posiadacz roweru 20 calowego z przerzutkami


Każdy rodzic wie, że pierwszy rower dla chłopca 20 cali z pewnością wywoła u niego mnóstwo radości. Warto jednak podkreślić, że sam rower to nie wszystko. Chcąc zarazić malucha miłością do jazdy rowerowej, warto zaopatrzyć go w kilka interesujących gadżetów, które – choć niedrogie – z pewnością go ucieszą.

Bidon to podstawa

Możliwość zabrania ze sobą w rowerową podróż swojego ulubionego i najlepiej niegazowanego napoju, to świetna wiadomość dla dziecka. Dzięki temu może ono szybko ugasić pragnienie i to bez konieczności częstego odwiedzania lokalnych sklepów gastronomicznych. Doświadczeni kolarze potrafią korzystać z bidonu w trakcie jazdy. Praktyki tej nie zaleca się u małych, raptem kilkuletnich dzieci. Niemniej kilkuminutowy przestój dla „zwilżenia ust” to świetny sposób na zachwycenie się okolicznymi widokami.

Licznik rowerowy – warto go mieć!

Licznik rowerowy to akcesorium, z którego powinni korzystać wyłącznie bardziej doświadczeni posiadacze rowerów. Warto jednak podkreślić, że jest to akcesorium odpowiednie dla np. 10 letniego dziecka, które potrafi płynnie i sprawnie jeździć na rowerze. Możliwość kontrolowania bieżącej prędkości to świetna frajda dla malucha, który dodatkowo może skontrolować cały przejechany dystans i dowiedzieć się, jaka jest jego średnia prędkość w trakcie określonego przejazdu.

rower 20 cali z przerzutkami

Lampka USB

Każdy rower powinien być odpowiednio oświetlony, gdyż dzięki temu jego posiadacz jest bezpieczniejszy na drodze. Dlatego rower 20 cali z przerzutkami powinien zostać wyposażony w specjalną lampkę, która będzie zasilana wprost z USB. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi czas pracy lampki będzie zdecydowanie dłuższy i mniej inwazyjny wobec środowiska.

Jeśli dziecko pokocha jazdę na rowerze, to pakiet używanych przezeń akcesoriów można stopniowo rozbudowywać. Wszystko po to, by maluch czerpał jak najwięcej przyjemności z tego ważnego sportu.