Rowery Goetze i jednoślady, które produkuje


Funkcjonalne, stylowe i modne. Rowery Goetze cieszą się uznaniem wśród rowerzystów, głównie dzięki wysokiej jakości, przemyślanej stylistyce, a także różnorodności wyboru. W katalogu producenta znaleźć można najróżniejsze modele od typowo miejskich, przez trekkingowe, aż po warianty elektryczne. Co warto wiedzieć o rowerach polskiego producenta? 

Co to za rowery Goetze? 

Goetze to nazwa doskonale znana rowerzystom. Renomowany polski producent jednośladów cieszy się zaufaniem, a znajdujące się w ofercie rowery wyróżnia unikalny design oraz komfort w trakcie jazdy. Przemyślana konstrukcja zapewnia wygodę i funkcjonalność nie tylko podczas miejskich przejażdżek. Rodzimy producent stawia również na atrakcyjność, dlatego też wśród rowerów Goetze znajdują się wielobarwne modele o przeróżnych kształtach wpasowujące się w miejskie trendy. 

Jakie rowery produkuje Goetze? 

Wśród oferowanych jednośladów znajdziemy oczywiście zarówno rowery dla kobiet, tzw. „damki”, jak i warianty męskie, młodzieżowe czy przeznaczone dla dzieci. Goetze w swoim założeniu ma dostarczać rozwiązań trafiających w rozmaite gusta i potrzeby. Taka uniwersalność pozwala wybrać rower pozwalający zarówno komfortowo przemierzać miejskie zakamarki, jak i sprawnie pokonać leśną ścieżkę. 

Goetze

W portfolio marki Goetze można znaleźć szeroki wachlarz modeli o różnym przeznaczeniu, w tym:

  • rowery elektryczne
  • rowery trekkingowe 
  • rowery górskie

Polskie rowery Goetze 

W rowerach zastosowano ponadto wysokiej klasy rozwiązania pod kątem mechanizmów. Z tego też powodu poszczególne modele mogą pochwalić się renomowanymi przerzutkami Shimano, a w przypadku rowerów elektrycznych Goetze zastosowane zostały również manetki japońskiej marki. Kompletny osprzęt Shimano to jednak nie wszystkie korzyści. Producent skupia się przede wszystkim na komforcie jazdy. Z tego względu jednoślady zostały wyposażone w wygodne szerokie siodełka pozwalające zachować prostą pozycję w trakcie podróży.