Buty dalbello dla miłośników jazdy po stokach


Buty narciarskie Dalbello stanowią doskonałą propozycję dla miłośników sportów zimowych. Zapewniają one dobrą przyczepność do nart, ponadto gwarantują maksymalny komfort jazdy w każdych warunkach. Świetnie izolują stopę od podłoża, przy okazji zapewniając jej wentylację i przewiew powietrza. Posiadają one klamerki i zatrzaski, dzięki którym obuwie można dokładnie zapiąć bez obaw o ślizganie i przesuwanie się nogi.

Buty narciarskie z możliwością regulacji

Wysokiej jakości obuwie zapewnia wygodę, ochronę stopy i nogi w każdych warunkach pogodowych. Co ważne, zapewnia ono również płynną, efektowną jazdę po stoku. Buty Dalbello oferują możliwość regulacji szerokości w strefie palców.

Na szczególną uwagę zasługuje również kwestia perfekcyjnego dopasowania. Otóż, warto zauważyć, że buty automatycznie dopasowują się do kształtu stopy i to w trakcie jazdy. Wpływa to pozytywnie na komfort każdego narciarza i na jego swobodne manewrowanie po stoku.

Designerskie i modne akcesoria każdego narciarza

Wyżej wymienione modele wyposażone są w dwustopniowy mechanizm, który usztywnia cholewkę na całej jej długości. Dzięki temu obuwie jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz ewentualne zarysowanie.

Obuwie to jest bardzo lekkie, co stanowi niewątpliwą zaletę. Jeden but waży około 2 kilogramy. Doskonale utrzymuje on stopę w prawidłowej pozycji, zabezpiecza przed kontuzją stawu skokowego w razie upadku. Dodatkową zaletą jest fakt, że modele te są niezwykle designerskie i modne.

Buty narciarskie Dalbello dostępne na stronie https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Buty_Buty-Dalbello-500.html