Cechy kasków narciarskich Head

kask narciarski head

Okazuje się, że założyciel marki Head podobno nie brał pod uwagę pracy przy produkcji sprzętu sportowego. Jest to jeden z najlepszych producentów nart i sprzętu narciarskiego, jaki początkowo planował karierę w literackiej branży. Na uwagę zasługują kaski Head, które są chętnie dobierane przez miłośników narciarstwa. Jak powstała ta firma? Czym odznaczają się kaski narciarskie Head? Jakie mają zalety?

Kaski narciarskie Head

Howard Head po raz pierwszy wybrał się na narty w roku 1947. Był on rozczarowany, gdyż korzystał z drewnianych i ciężkich nart, które powszechnie były najmodniejsze. To z kolei sprawiło, że w głowie zrodził się pomysł założenia firmy Head Ski Company. Już po kilku latach działalności marka stała się wiodącym producentem nart i kasków na rynku brytyjskim oraz amerykańskim. Po odejściu założyciela na emeryturę, firma trafiła do austriackiego koncernu. Cały czas dochodziło do jej rozwoju i zmiany oferty. W ofercie pojawiły się rakiety do tenisa ziemnego, buty, sportowa odzież i inne akcesoria do wielu dyscyplin sportowych. 

kask narciarski head

Kask Head

Kask narciarski Head (tutaj) to rozwiązanie, jakie cieszy się sporym uznaniem na rynku. Chętnie sięgają po nie osoby dorosłe, jak i dzieci, osoby początkujące i zawodowcy. Kask Head jest niezwykle modny, występuje w wielu kolorach i rozmiarach. Na uwagę zasługuje to, że zakupu dokonamy łatwo w internetowych sklepie. Solidne kaski narciarskie Head już od lat są popularne i bazują na bardzo dobrej jakości. To z kolei pozwoli zachować komfort podczas jazdy na stoku.