Narty Head – modele Trasa oraz

Jeżeli szukasz nart do jazdy na wiosennym śniegu lub dla początkujących czy średnio zaawansowanych narciarzy, szczególnie dzieci i nastolatków warto zerknąć na narty Head w grupie produktów Trasa.

Trasa – gdzie pojeździmy na tych nartach?


Są to narty przeznaczone do jazdy na dobrze przygotowanych trasach. Znajdziemy tutaj 20 modeli w rozpiętości cenowej od 700 do 4500 PLN. Nie należy jednak tym faktem się zbytnio sugerować, gdyż najtańsze modele są przeznaczone dla chłopców i dziewczynek do nauki jazdy. Tymczasem, najdroższe modele w tej grupie produktów służą do szybkiej, wręcz wyczynowej jazdy, choć nie tak szaleńczej jak w przypadku modeli Race.

Narty Head – Trasa


Te narty pozwalają na wydobycie maksimum z naszej techniki jazdy. Pozwalają na płynną jazdę bez wysiłku, na jaką mogą sobie pozwolić początkujący i średnio zaawansowani miłośnicy białego szaleństwa.
Taliowanie zapewnia łatwe skręty, a lekkość nart ułatwia pokonywanie tras. Jeżeli zastanawiamy się dlaczego niektóre modele są dedykowane dla dziewczynek to odpowiedzią jest przyjemniejszy design, który pozwala na mocniejszą ekspresję siebie na stoku.

Jeżeli czujemy się już pewniej na nartach, ale wciąż chcemy pozostać na dobrze przygotowanej nartostradzie w łatwo dających się przewidzieć warunkach mamy do wyboru takie modele jak Premium czy Prestige, które pozwalają na rozwinięcie sporych prędkości. Warto pamiętać, że kluczem do sukcesu są dobrze dobrane wiązania, które należy sparować z nartami wedle zaleceń producenta.