Deska snowboardowa na świeży śnieg


Nie przyspieszaj z powrotem w dół góry po zejściu z niej, Chociaż możesz być chętny do powrotu w dół góry po wykonaniu kilku skrętów na świeżym śniegu, powinieneś uważać, aby nie przyspieszyć powrotu w dół stoku.

Jest to szczególnie ważne, jeśli teren, po którym wracasz, jest oblodzony – jeśli lód jest oblodzony, powinieneś poczekać, aż stok zostanie oczyszczony, zanim zaczniesz zjeżdżać.

Dzięki temu unikniesz ewentualnych wypadków w drodze powrotnej – jeśli jesteś na oblodzonym terenie, powinieneś poczekać, aż trasa zostanie oczyszczona lub będziesz miał wolną drogę powrotną w dół góry.

Charakterystyka trwałej deski snowboardowej

Bądź bezpieczny w drodze na górę Kiedy dotrzesz na szczyt góry, powinieneś upewnić się, że jesteś bezpieczny, schodząc z deski i odkładając ją prawidłowo.

Pomoże to zapewnić ci bezpieczeństwo, jak również ochroni stok przed zniszczeniem.

Należy również odczekać na szczycie góry, zanim zaczniemy zjeżdżać w dół – dzięki temu będziemy mieli kilka minut na uspokojenie się i wyprostowanie głowy, zanim znów zaczniemy zjeżdżać w dół.

Snowboard i odpowiednia deska do niego https://dobrenarty.pl/snowboarding/deski-snowboardowe/ to fantastyczny sposób, aby cieszyć się świeżym powietrzem i jednocześnie zdobyć trochę ruchu, ale ważne jest, abyś uważał na innych snowboardzistów i członków społeczeństwa, gdy jesteś na stoku.

Kilka powodów do realizacji przedsięwzięcia

Pomoże Ci to uniknąć niebezpiecznych sytuacji, takich jak uderzenie w kogoś innego podczas próby ominięcia go. To często może być najbardziej niebezpieczna część dnia z kilku powodów. Po pierwsze, możesz być naładowany adrenaliną i skupiony wyłącznie na emocjach związanych z jazdą w dół góry.

Może to doprowadzić do tego, że nie zauważysz znaków ostrzegawczych, takich jak ludzie chodzący po stoku lub nawet inni narciarze lub snowboardziści, którzy nie kontrolują swojego sprzętu.

Możesz również spieszyć się, aby wrócić do samochodu lub wyciągu i nie mieć czasu, aby ocenić ryzyko kogoś, zanim w niego wjedziesz.

Wreszcie, ważne jest, abyście uważali na siebie nawzajem podczas pobytu na stoku, ponieważ oboje jesteście narażeni na zejście z deski, jeśli na kogoś wpadniecie.