Komfortowe buty narciarskie Lange w trzech szerokościach do wyboru

Lange to jedne z najpopularniejszych butów narciarskich na całym świecie. Wybierane zarówno przez amatorów, jak również przez mistrzów świata w narciarstwie. Buty narciarskie Lange (https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Buty_Buty-Lange-486.html) to nie tylko świetne osiągi, ale także gwarantowany komfort dzięki trzem szerokościom do wyboru.

Idealne dopasowanie butów narciarskich
Buty narciarskie powinny być indywidualnie dopasowane do stóp, aby wspierać osiągnięcia, a przy tym wygodę nawet podczas całego dnia spędzonego na stoku. Naprzeciwko tym wymaganiom wychodzi francuska marka Lange, która już od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją butów na narty.

Popularna linia butów narciarskich Lange RX w grupie all mountain / piste włącza trzy warianty szerokości do wyboru, dzięki którym każdy narciarz może dobrać taką, która będzie dopasowana do jego stopy.

Lange oferuje buty w szerokościach:
– Performance Fit – 97 mm – dla stopy wąskiej
– Precision Fit – 100 mm – dla stopy normalnej
– Comfort Fit – 102 mm – dla stopy szerokiej

W pozostałych liniach RS dla sportowych zjazdów oraz XT Free dla jazdy freeride, freetouring buty oferowane są w dwóch wariantach – 97 mm oraz 100 mm.

Dobierz najlepszą szerokość butów narciarskich Lange
Trzy szerokości w butach narciarskich Lange RX powodują, że każdy narciarz może wybrać wśród nich taki model, który będzie mógł zapewnić idealne dopasowanie do stóp.

Autoryzowani przedstawiciele firmy Lange wyposażeni są także w specjalne miary pozwalające na dobór idealnego rozmiaru, w tym szerokości obuwia narciarskiego Lange.