Z czym można nosić czapki z daszkiem?

Gdy chce się wybrać czapkę z daszkiem, warto wstępnie określić do jakich stylizacji ma być ona zastosowana. W tym względzie inne modele sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, a na inne warto postawić, gdy będą używane w stylizacjach na specjalne okazje.

W jakich stylizacjach sprawdzą się czapki?

Na rynku można wybierać czapki z daszkiem adidas, które da się zastosować w stylizacjach:
– codziennych,
– sportowych,
– ulicznych,
– oficjalnych.
Do bardziej oficjalnych stylizacji warto zdecydować się na klasyczne modele. Natomiast do jeansów czy koszulek ma się możliwość wybierać bardziej nowoczesne modele czapek z daszkiem adidas.

Dobór czapki do kształtu twarzy

Odpowiednio dopasowana czapka z daszkiem adidas jest w stanie poprawić wygląd. Jednak właściwy wybór czapek wymaga decydowania się na takie, które są odpowiednio dopasowane do kształtu twarzy. Warto w tym względzie kierować się zasadami. Mówią one o tym, że osoby z twarzą kwadratową powinny decydować się na większe modele czapek z daszkiem adidas, na przykład typu snapback. Natomiast osoby z prostokątną twarzą powinny wybierać czapki pozwalające na wyrównanie proporcji twarzy. Do takich można zaliczyć modele czapek fullcap. Osoby mające twarz trójkątną powinny wybierać maksymalnie dopasowane do rozmiaru głowy czapki o klasycznym wyglądzie. Przy okrągłej twarzy można zdecydować się na czapki klasyczne, które da się nosić na bakier. Z czapkami można eksperymentować. Najważniejsze jest tutaj to, aby użytkownik dobrze się w nich czuł.